Høringsuttalelse Kommune ifm ishall på Risenga
Arkiv
Har du lyst til å delta på skøytekurs? LES MER HER
Arkiv

Resultater klubbløp

resultater av løp på Risengabane fra høst 2011 er tilført nyheter om løpet

- 10.3.2011: klubbløp (alle klasser: 100 m, stafett og kortbane)
resultater er lagt ut her

- 27.1.2011: klubbløp (rekrutt - 12 år + gjester)
resultater er lagt ut her

- 9.2.2010: klubbløp (rekrutt - 12 år)
se startliste her
se resultatliste her

For andre resultater se under 'arrangement', hvor alle stevneopplysninger inkl. resultater samles.

Nedenfor noen gamle resultater - 'nostalgi' for noen

For sammenlagt resultater Risengaløp 2008 (29.11.08)
se her; for rekrutter er resultater for de ulike løp vist her (resultatliste 100 M og resultatliste 400 M)

For resultater Klubbløp - 100 m rekrutt (29.11.07)
se her.
Det ble også gjennomført vellykket 1000 m med 6 par, kvartettstart. Løperne gikk avtalt fort eller sakte, slik at funksjonærene fikk ekstra øvelse for ulike målpasseringer.

for resultat Klubbløp - sesongavslutning (15.3.07)
se her

for resultat Klubbmesterskap 2007 (1.3.07)
se resultatliste for rekrutter
se resultatliste

for resultat Risengaløp (2.12.06) og Klubbløp (11.1.07) se under 'Arrangement'

for klubbrekorder se under 'Klubbinfo'

for banerekorder se under 'Risengabane'


NM Sprint 2006

resultat Landsmesterskap (Tromsø)(10+11.2.07):
Ida Njåtun Landsmester jenter 16 år (1+1+1)
Kine Hasle fikk en sammenlagt 10.plass (8+9+dns)

Gutter 14 år:
Mattis Bergh fikk en sammenlagt 6.plass (4+8)
Henrik Hvesser fikk en sammenlagt 7.plass (7+6)
Jon Petter Bjerkreim Furnée fikk en sammenlagt 10.plass (11+11)
Einar Døving Agdestein fikk en sammenlagt 11.plass (15+10)

Gutter 13 år:
Gard Njåtun Krøyer fikk en sammenlagt 16.plass (15+15)
Øyvind Aukner fikk en sammenlagt 18.plass (20+19)
Dag-Erik Tvedt fikk en sammenlagt 22.plass (23+24)

Jenter 13 år:
Heidi Ruistuen fikk en sammenlagt 9.plass (10+4)

Gutter 12 år:
Anders Bjerkreim Furnée fikk en sammenlagt 9.plass (11+7)

Se bildegalleri.

resultat ekstraløp i Båstad (14.1.07): se her

resultat Sandefjordløp 2007 (3+4.2.07):
Resultat lørdag
Jenter 11 år (15 delt.):
8.Merethe Tvedt 500 m - 52,89 (8), 1000 m - 1.45,22 (7) 105,500

Gutter 12 år (28 delt.):
12.Anders B. Furnée 500 m - 49,28 (11), 1000 m - 1.40,55 (10) 99,555

Jenter Junior C (22 delt.):
12.Heidi Ruistuen 500 m - 51,50 (17), 1000 m - 2.35,63 (13) 103,376

Gutter Junior C (61 delt.):
4.Mattis Bergh 500 m - 41,28 (5), 1500 m - 2.07,48 (5) 83,773
10.Henrik Hvesser 500 m - 42,22 (8), 1500 m - 2.10,45 (11) 85,703
14.Jon Petter B. Furnée 500 m - 43,33 (17), 1500 m - 2.11,91 (14) 87,300
20.Einar Døvig Agdestein 500 m - 44,35 (24), 1500 m - 2.15,25 (17) 89,433
46.Dag Erik Tvedt 500 m - 48,96 (48), 1500 m - 2.32,97 (47) 99,950
60.Øyvind Aukner 500 m - 50,58 (52), 1500 m - DNS

Jenter junior B (30 delt.)
23.Kine Hasle 500 m - 1.09,14 mF (30), 1500 m - 2.28,96 (15) 118,793

Resultat søndag (ekstra distanser)
Rekrutt: Ingrid Aukner: 100 m - 19.29 / 400 m - 1.09.24
Gutter 10 år: Andreas Aukner: 400 m - 52.63 / 500 m - 1.04.85 og 1.02.76
Jenter 11 år: Merethe Tvedt 500 m - 53.02 (2)
Gutter 12 år: Anders Bjerkreim Furnée 1500 m - 2.32.90 (12)
Jenter Junior C: Heidi Ruistuen 1000 m - 1.40.69 (10)
Gutter Junior C: Dag-Erik Tvedt 1000 m - 1.40.13 (19)
Øyvind Aukner 1000 m - 1.42.40 (21)
Mattis Bergh 3000 m - 4.31.33 (8)
Henrik Hvesser 3000 m - 4.32.93 (9)
Einar Døving Agdestein 3000 m - 4.39.14 (12)
Jon Petter Bjerkreim Furnée 3000 m - 4.43.83 (15)
Jenter junior B Kine Hasle 1000 m - 1.36.30 (8)

Asker Skøyteklubb tar ikke ansvar for innhold på websider som vi henviser til via eksterne lenker
Imprint Media